Líčenie na večer

27.11.2016

Pred pár dňami sme mali stužkovú slávnosť. A ja som stavila na moje no. 1 v líčení. Rimmel London, Catrice, Essence, NYC, Gabriella Salvete či bežná drogéria.

OBOČIE - na obočie som zvolila moju "klasiku". Plochým štačekom som naniesla na slabšie miesta matný hnedý očný tieň (z drogérie), ktorý som zafixovala gélom na obočie a mihalnice (essence).

OČI - ako podklad som použila camouflage cream korektor (essence). Ako prvé som naniesla gelovú mascaru na mihalnice (essence). Tiene som zvolia paletku Gabriella Salvete v odtieni 01 rose. Začala som svetlorúžovou (5 tieň na paletke), ktorý som naniesla cez stred viečka. Vonkajšiu časť som vitieňovala tmavšou räúžovou (3) a vnutorný kútik oka som rozjasnila béžovým tieňom (1). Pod oko sm stiahla tmavorúžovú ktorú som podtrhla fialovým tieňom (6). Na hornú linku som použila čiernu tekutú linku v pere (essence) a na vnútornú čiernu long lasting ceruzku (essence). Mihalnice som nakoniec zvýraznila maskarou od Rimmel Scandaleyes Mascara.

MAKE-UP - na pleť som použila zmiešaný Rimmel lasting finish v odtieni 100 (ivory) a Catrice All Matt Plus, odtieň 010 (light beige)  v pomere 2:1. Na zakrytie nedokonalostí a kruhou pod očami som zvolila cream camouflage od Essence. Namiesto bronzeru som požila Colour corretcor pearls (avon) a líčka od Catrice 030 (Rock´n´Rose - ruhý a tretí). Na zafixovane poslúžil púder od NYC  (701A - Translucent).

PERY - najsprv som zvolila hydratačný balzam na pery. Keď trochu vsiakol naniesla som na celé pery nude kontúrovaciu ceruzku (She - 002). Celé líčenie dostalo výranú bodku v podobe rúžu od essence Matt Matt Matt lipstick v odtieni 04 (Pink Up Your Life).

Líčenie mi zabralo cca hodinku, možno hodinu a pol. Všetko držalo perfektne. Rúž potreboval párkrát opraviť ale neroztekal sa. Cítila som sa prirodzene a nebála som sa oprieť o pleť aby sa náhodou mejkap nezničil. Držalo na jednotku až do 3 rána (líčíla som sa okolo obeda).